OFERTA

W ramach naszej działalności oferujemy

Projektowanie i instalowanie elektronicznych Systemów Bezpieczeństwa:

 • Systemów Sygnalizacji Pożaru SAP
 • Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych DSO
 • Systemów Alarmowych SSWiN
 • Systemów Kontroli Dostępu ACC
 • Systemów Telewizji Przemysłowej CCTV
 • Systemów oddymiania obiektów
 • Systemy domofonowe i videodomofonowe

Kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych zarówno w domach jednorodzinnych jak i w obiektach użyteczności publicznych.

Całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kompleksowe wykonywanie przeglądów konserwacyjnych w/w systemów bezpieczeństwa.

Instalowanie ukrytych kamer oraz podsłuchów.

Zapewniamy bezpieczeństwo informacji poprzez wykrywanie podsłuchów.

Wykonujemy zlecenia nietypowe na indywidualne zapotrzebowania.

Oferujemy całą gamę rozwiązań, które sprawią, że będziecie Państwo spać spokojnie, czując się przy tym bezpiecznie i komfortowo w życiu codziennym.

 • KONTROLA DOSTĘPU

  Kontrola dostępu to zespół rozwiązań obecnych na rynku już od dawna. Od niedawna jednak przyjmuje on tak wysoce wyspecjalizowaną formę. Kontrola dostępu przybiera najrozmaitsze rodzaje. Począwszy od ochrony programów i dokumentów komputerowych przed niepowołanymi oglądającymi, a na ochronie pomieszczenia, do którego wstępu nie powinni mieć nieproszeni goście skończywszy.

 • Nam elementum

  SYSTEMY ALARMOWE

  System alarmowy zapewnia bezpieczeństwo i skutecznie powiadamia w przypadku włamania. Każdy system alarmowy powinien być dobrany do konkretnego obiektu, dlatego montażu alarmu powinien podejmować się specjalista. Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie systemy alarmowe renomowanych firm. Posiadamy także systemy alarmowe bezprzewodowe oraz podzespoły do alarmów. Polecamy zwłaszcza znakomite systemy alarmowe znanego polskiego producenta - firmy SATEL.

 • SYSTEMY PPOŻ

  Systemy sygnalizacji pożaru (SSP) (SAP), przeznaczone są do detekcji zagrożeń pożarowych, sygnalizacji alarmowej po jego wykryciu oraz powiadomienia odpowiednich służb o jego powstaniu. Systemy takie najczęściej spotykane są w obiektach o dużej kubaturze lub o podwyższonym zagrożeniu pożarowym. Urządzenia, ze względu na duże zróżnicowanie obiektów, dostosowywane są do ich potrzeb. Po analizie zagrożeń pożarowych oraz wytycznych projektowych, dobieramy urządzenia ściśle pasujące do ich rozmiarów oraz ewentualnych zagrożeń, które mogą w nich wystąpić.

 • _demo_02.jpg

  Telewizja Przemysłowa CCTV

  Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą kamer video podłączonych do rejestratorów obrazu i monitorów. Inne często spotykane nazwy systemów telewizji przemysłowej to np. telewizja dozorowa lub monitoring wizyjny.

  Kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe i inne urządzenia w nimi współpracujące pracują w zamkniętym systemie obserwacyjnym, natomiast coraz popularniejszy staje się podgląd obrazu z kamer przez internet. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest jako monitoring sklepów i innych punktów sprzedaży, monitoring hal produkcyjnych, parkingów, biur oraz wszelkiego rodzaju zakładów pracy a także monitoring domów i innych prywatnych posesji.